Ofertë!
OFERTË ONLINE

Folding Treadmill Xiaomi WalkingPad A1 Pro

40,990 L

Kurseni: 5,000 L

Piste vrapimi e cila paloset per tu bere me e vogel dhe nuk ze hapsire. Shpejtesi maksimale 6 km/h. Mund te lidhet me ane te aplikacionit Ks Fit per te regjistruar te dhena te ndyshme si dhe kontrollin e shpejtesise. E pershtatshme per tu perdorur ne shtepi.

Ka stok

SKU: ABT100 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
18 kg
Dimensions

Unfolded: 143.2 x 54.7 x 12.9 cm
Folded: 82.2 x 54.7 x 12.9 cm

Platform Height

57mm

Walking Surface

1200x415mm/47"x16.5"

Weight

28 KG

Speed

Max 6 km/h

Load

Max 105 kg

Motor rated power

746W

Applicable Age

14~60 Years old

Sport Modes

Standby, Manual, Automatic

Material

Aluminum Alloy

Features

– Simple and Scientific Design,High Recognition.
– Stability and Durability
– Multiple Security Protection
– Easy to Store
– Two Modes of Sport
– Intelligent Control Speed

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x WalkingPad Walking Machine
1 x Power Cable
1 x Remote Control
1 x Hanging Rope
1 x Wrench
1 x Silicone Oil
1 x User Manual