BEST DEALS

FujiFilm Instax Mini 11 Instant Film Camera

8,990 L12,990 L

 

Kamera kompakte INSTAX Mini 11 nga FujiFilm e cila i lan fotografite ne cast, eshte perditesuar si ne dizajn dhe ne funksionalitet. Shkrepni momente te pa harruara edhe ne ambiente te erreta. Perdorni opsionin Selfie per te kapur nje foto nga 30 deri 50 cm larg.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Charcoal Gray, Ice White, Sky Blue, Blush Rose, Green, Lilac Purple

OPTICS
Focal Length

60mm

Aperture

f/12.7

Focus Type

Fixed Focus

Minimum Focus Distance

11.81" / 30 cm

DISPLAY

type

Viewfinder Type

Optical

Viewfinder Magnification

Approx. 0.37x

EXPOSURE
Exposure Modes

Automatic

Shutter Speed

1/2 to 1/250 Sec

FLASH
Built-In Flash

Yes

Effective Flash Range

0.98 to 8.86' / 0.3 to 2.7 m

Flash Modes

Auto

Recycle Time

0 to 6.5 Sec (Full Power)

GENERAL
Battery Type

2 x AA

Dimensions

4.24 x 4.77 x 2.65" / 107.6 x 121.2 x 67.3 mm

Weight

10.34 oz / 293 g (without batteries, strap, and film)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim