Fujifilm Instax Mini 90 Neo Classic Instant Camera

17,490 L

 

Kamera kompakte INSTAX Mini 9 nga FujiFilm e cila i lan fotografite ne cast, eshte perditesuar si ne dizajn dhe ne funksionalitet. Shkrepni momente te paharrueshme. Perdorni opsionin Selfie per te kapur nje foto nga 30 deri 50 cm larg.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Brown, Black

Film

Fujifilm Instant Film "instax mini"

Optics
Focal Length

60mm

Aperture

f/12.7

Focus Type

Zone Focus

Minimum Focus Distance

0.98' / 30 cm

Viewfinder/Display
Viewfinder Type

Optical

Viewfinder Magnification

Approx. 0.37x

Exposure Control
Exposure Modes

Automatic

Shutter Speed

1.8 to 1/400 Sec, Bulb Mode

Exposure Compensation

-0.7 to 1 EV

Flash
Built-In Flash

Yes

Flash Modes

Auto

General
Tripod Mounting Thread

1/4"-20 Female

Battery Type

1 x NP-45A

Dimensions (W x H x D)

4.46 x 3.62 x 2.25" / 11.34 x 9.19 x 5.72 cm

Weight

10.44 oz / 296 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu