Fujifilm Instax Share SP-3

24,990 L

 

Zgjidhni fotot tuaja më të mira nga celulari dhe merrni printime INSTAX thjesht duke i transferuar fotot nga aplikacioni “INSTAX SHARE” në SP-3 nëpërmjet lidhjes Wi-Fi. Ka shpejtësi printimi deri në 13 sekonda dhe bën pothuajse aspak zhurmë. Rezolucioni i lartë prej 800 x 800 dots dhe 318 dpi-sh tregon qartë detajet dhe shprehjet e fytyrës së portreteve, personazheve, materialeve, etj.

Ka stok

SKU: FUJI084-W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Recording method

3-color exposure with OLED

Film

FUJIFILM Instant Film "INSTAX SQUARE"

Photo capacity

10 prints / pack

Image size

62mm x 62mm

Supported image size

800 x 800 dots

Printing resolution

12.5 dots/mm (318 dpi, 80 μm dot pitch)

Printing levels

256 levels per color (RGB)

Interface Standard compliance

IEEE802.11b/g/n, Operation frequency: 2412 MHz to 2462 MHz (11 ch)

Supported image format

JPEG, PNG

Printing time

Image recording – photo output (Feed out) Approx. 13 sec.

Approximate printing capacity

Approx. 160 prints (Based on our test conditions)

Power supply

NP-50

Charging time

Approx. 3 hours (Varies depending on battery remaining level)

Power consumption

3W

Operating temperature

+5°C to + 40°C / +41°F to + 104°F(no condensation)

Dimensions

116 mm x 130.5 mm × 44.4 mm (excluding projections)

Weight

312g (without battery and film pack)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x INSTAX SHARE® SP-3

1 x Uer Manual