Second Chance

FUJITSU 19″ LED Monitor B19-7

2,490 L

 

Monitor Fujitsu 19 inç me panel IPS dhe teknologji LED. Ka mbajtëse e cila ju lejon të rregulloni lartësinë dhe këndin e monitorit. Ngjyrat janë të pastra dhe plot jetë. I përshtatshëm për shtëpi ose zyr.

Ka stok

SKU: MON52-W Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Color

White

Diagonal Size

48.3 cm (19-inch)

Aspect ratio

5:4

Horizontal

30 – 82 kHz

Vertical

56 – 76 Hz

Resolution

1,280 x 1,024 pixel

Brightness - typical

250 cd/m2

Contrast - typical

1000:1

Viewing angle (h/v) - typical

178°/178° CR10:1

Color performance

16.7 million colors

Response time gray to gray typical

5 ms (in video mode)

Stand

4-in-1 Stand

Height adjust range

130 mm

Tilt angle

-5° / +35°

Swivel angle

340°

Rotation to portrait

90°

Video Input

1 x DVI-D (HDCP)
1 x D-SUB

Audio sound output

2 x 1.5 W

Weight (unpacked)

5.48 kg

Dimension with stand (W x D x H)

414 x 209 x 370 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj