Fujitsu Esprimo D556/2, 16GB, 250GB SSD, Core i3

14,990 L

 

Me ndërtimin e ri revolucionar dhe dizajnin e tij të guximshëm, ESPRIMO D556/2 ju ndihmon të arrini më shumë me çdo minutë të kohës suaj. Mund të hapni dhe punoni shumë gjëra falë kombinimit të teknologjisë së fundit të procesorit, grafikës dhe memories.

• Intel® Core™ i3-7100
• 16GB RAM + 250GB SSD
• Intel® HD Graphics 630

Ka stok

SKU: PC75-4 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
9 kg
Brand
Announced

2017

Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-7100

Processor Frequency

3.90GHz

Processor cores

2 cores

PROCESSOR CACHE

3 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

250GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 630

GRAPHICS MEMORY

Shared

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Connectivity

Wired

ETHERNET LAN

Yes

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1 x Audio: line-in
1 x Audio: line-out
1 x Front audio: headphone
1 x Front audio: microphone
4 x USB 3.0 total
6 x USB 2.0 total
2x USB 2.0; 2x USB 3.0 x USB front
2x USB 2.0; 2x USB 3.0 x USB rear
2x USB 2.0 x USB internal
optional: via adapter card x VGA
1 x Ethernet (RJ-45)
1 (DVI-D) x DVI
1 (optional) x eSATA
1 x DisplayPort
2 x Mouse / Keyboard (PS/2)

AUDIO
Audio Details

Realtek ALC671

SOFTWARE
Operating system
Power
POWER SUPPLY

280 W

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

332 x 338 x 89 mm

Weight

9

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

 

Garancia e produktit

12 Muaj