Të Përdorura

Fujitsu ESPRIMO D556/E90+ 8GB, 120GB SSD, Core i3

7,990 L

 

Me ndërtimin e ri revolucionar dhe dizajnin e tij të guximshëm, ESPRIMO D556/E90+ ju ndihmon të arrini më shumë me çdo minutë të kohës suaj. Mund të hapni dhe punoni shumë gjëra falë kombinimit të teknologjisë së fundit të procesorit, grafikës dhe memories.

• Intel® Core® i3-7100
• 8GB RAM + 120GB SSD
• Intel® HD Graphics 630

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
9 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core® i3-7100

PROCESSOR FREQUENCY

3.90 GHz

PROCESSOR CORES

2 Cores

PROCESSOR Cache

3 MB Intel® Smart Cache

MEMORY AND STORAGE
Ram

8GB

RAM Type

DDR4-SDRAM

Memory

120GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 630

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

AUDIO
AUDIO DETAILS

Realtek ALC671

SOFTWARE
Operating system
PORTS & INTERFACES
Details

1 x Audio: line-in
1 x Audio: line-out
1 x Front audio: headphone
1 x Front audio: microphone
4 x USB 3.0 total
6 x USB 2.0 total
2x USB 2.0; 2x USB 3.0 x USB front
2x USB 2.0; 2x USB 3.0 x USB rear
2x USB 2.0 x USB internal
optional: via adapter card x VGA
1 x Ethernet (RJ-45)
1 (DVI-D) x DVI
1 (optional) x eSATA
1 x DisplayPort
2 x Mouse / Keyboard (PS/2)

Communication
Communication Details

10/100/1,000 MBit/s Realtek RTL8111G

POWER
Power supply

280 W (Max. output), 90 V- 264 V

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

332 x 338 x 89 mm

Weight

8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Fujitsu D556/E90+

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj