Second Chance

Fujitsu Lifebook E556 15.6″, 8GB, 500GB HDD, Core i5

35,990 L

 

Rrit produktivitetin me laptopin Fujitsu Lifebook E556. Ekran 15.6″ me rezolucion Full HD. Me plot 500GB HDD memorie ofron hapesire ruajtjeje dhe hyrje te shpejte te te dhenave. Pesha e lehte dhe permasat e vogla e bejne kete laptop perfekt per te punuar gjate kohes qe udhetoni ose jeni ne levizje.

• Intel® Core™ i5-6300U
• 8GB RAM + 500GB HDD
• 15.6″ IPS Full HD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP94 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-6300U

Processor family

6th Gen Core i5

Processor Frequency

Base frequency 1.60 GHz, Max frequency up to 4.20 GHz

Processor Cache

6MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 – 2133 MHz

Memory

500GB HDD

Memory slots

2 slots

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

Graphics Memory

shared

On-board Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

RTL8822CE 11ac, 2×2

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

BT4.1

PORTS & INTERFACES
Details

1 x DC-in
1 x Audio: line-in / microphone
1 x Audio: line-out / headphone
2x digital microphones (array) x Internal microphones
3 (1 with Anytime USB Charge functionality) x USB 3.1 Gen1 (USB 3.0) total
1 x VGA
1 x DisplayPort
1 x Ethernet (RJ-45)
1 x Docking connector for Port Replicator
1 x Kensington Lock support
1 (optional) x SmartCard slot
1 x SIM card slot ( only for models with integrated 3G/UMTS or 4G/LTE module )
1 (SD up to 2GB, SDHC up to 32GB, SDXC up to 128GB) x Memory card slots

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Stereo speakers

CAMERA
Front Camera

Built-in webcam, HD (Microsoft® Lync™)

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Ion batter

Battery Capacity

5,800 mAh

Number of battery cells

6

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

4.9 lbs. (2.2 kg)

Dimensions

14.7 in. x 9.8 in. x 0.95 / 1.24 in. (374 x 250 x 24.2 / 31.4 mm)

POWER
AC Adapter Power

63 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu