Ofertë!

Fully Folding Selfie Stick

3,300 L 1,900 L

Modeli me i ri i shkopit per Selfie zgjeron hapsiren per shume perdorime. Eshte kompakt dhe plote stil, telekomande me bluetooth, shkop per selfie dhe tripod te gjitha te fshehura ne nje.
Distanca e komandimit me Bluetooth 5m.
Përshtatet për telefona deri në 6.5“

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Informacion shtesë

Brand
Color

Gold, Red, Silver