G6 Plus Gimbal

24,600 L

G6 Plus eshte gimbal stabilizues me 3 akse, duke qen njëkohësisht G6 Plus, përshtatës per DSLR, kamera aksioni dhe celulare, me jetëgjatësi baterie deri ne 12 ore. Eshte e përshtatshme me te gjitha DSLR deri ne 800g. Mund te bëni rregullime gjate filmimit manualisht ose tja lini ne dore G6 Plus.

Shitur , Vijne perseri

SKU: FYT06 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
GIMBAL
Number of Axes

3-Axis (Pitch, Roll, Yaw)

Rotation Range

Yaw (Pan): 360°
Pitch (Tilt): 260°
Roll: 320°

Follow Speed

Pan: 3 to 150°/s
Tilt: 2 to 75°/s

Load Capacity

1.75 lb / 0.79 kg

COMPATIBILITY
Smartphone Dimensions

Width: 2.2 to 3.4" / 5.6 to 8.6 cm

Supported Camera Dimensions

H: 2.7" / H: 6.9 cm

CONNECTIVITY
Ports

1 x USB Micro-B

Wireless Protocol

Bluetooth (Unspecified Type), Wi-Fi (Unspecified Type)

BATTERY
Battery Type

1 x 26650

Capacity

5000 mAh

Battery Runtime

9 Hours

Battery Chemistry

Lithium-Ion

Voltage

3.7 VDC

GENERAL
Mounting

2 x 1/4"-20 Female

Dimensions

11.57 x 6.14 x 4.25" / 29.39 x 15.6 x 10.79 cm

Weight

1.5 lb / 0.68 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim