Samsung Galaxy Buds+

13,500 L15,500 L

Kufjet e para nga Samsung me dy menyra per te derguar zerin mundesuar nga AKG me shume ze dhe bas njekohesisht. Sistem me 3 mikrofone per telefonata me shume cilesi te larte zeri dhe eleminim te zhurmave te teperta. Kufjet bashke me kutine mundesojne bateri deri ne 22 ore. Karikim te shpejte, ne vetem 3 minuta karkim mund te luhet rreth nje ore audio. Mundesi karikimi me fishe edhe me wireless. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Blue, White

PHYSICAL
Earbud Dimension

22.5 x 17.5 x 19.2 mm

Earbud Weight

6.3 g

Case Dimension

26.5 x 70 x 38.8 mm

Case Weight

39.6 g

AUDIO & VIDEO
Number of MIC

6

Ambient Sound

Yes

CONNECTIVITY
Bluetooth Version

Bluetooth v5.0 (LE up to 2 Mbps)

Bluetooth Profiles

A2DP,AVRCP,HFP

BATTERY
Removable

No

Typical Usage Time (Hours)

Up to 11 Hours

Talk Time/Voice Call

Up to 7.5 Hours

Battery Capacity (Earbud)

85 mAh

Battery Capacity (Case)

270 mAh

Battery Capacity (mAh, Typical)

85

FEATURES
Sensors

Accelerometer,Hall Sensor,Proximity Sensor

Bixby Connection

Yes

Vlerësimet

  1. Niki

    Shum te mira si kufje,ja vlejn

Shto nje vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu