Samsung Galaxy Buds

11,900 L

Thjeshte hapni dhe lidhen automatikisht me pajisjen tuaj. Galaxy Buds kujdesen qe te mos kete vonese duke u lidhur ne menyre automatike nepermjet Bluetooth per tju dhene ritem qe ju te ndjeheni mire.

Color
SKU: DUN088 Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

I-S1
Ofertë!

i11 Earbuds TWS

1,000 L 700 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Silver, White

PERFORMANCE
OS

RTOS

Connectivity

Bluetooth 5.0
Profile: A2DP, AVRCP, HFP
Codec: Scalable (Samsung proprietary), AAC, SBC

Battery

Buds: 58mAh
Cradle: 252mAh

Sensor

Accelerometer, Proximity, Hall, Touch

Compatibilty

Samsung, other Android: Android 5.0 or higher & RAM 1.5GB above

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

Buds: 17.5 x 22.5 x 19.2mm
Cradle: 70 x 38.8 x 26.5mm

Weight

Buds: 5.6g
Cradle: 39.6g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu