OFERTA VETEM ONLINE

Samsung Galaxy Watch Galileo 46mm

21,990 L

 

Qendroni më gjatë në kontakt. Orë inteligjente që ju jep ndjesinë e orës analoge. Vjen me ekran SuperAMOLED me të cilin mund të shihni qartë edhe në kohë me shumë diell. Eshte rezitente ndaj ujit dhe pluhurave  dhe ka funksione te ndryshme si: monitorimi i rrahjeve të zemrës, gjumit, hapave dhe aktiviteteve të ndryshme. Bateri që zgjat për ditë me radhë. 

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
DISPLAY
Technology

Super AMOLED

Size

1.3" (32.9mm)

Resolution

360 x 360

Color Depth

16M

PROCESSOR
CPU Speed

1.15GHz

CPU Type

Dual-Core

MEMORY
RAM Size (GB)

0.75

ROM Size (GB)

4

BATTERY
Standard Battery Capacity

472mAh

CONNECTIVITY
Location Technology

GPS, Glonass

Wi-Fi

802.11 b/g/n 2.4GHz

NFC

Yes

Bluetooth Version

Bluetooth v4.2

FEATURES
Sensors

Accelerometer, Barometer, Gyro Sensor, HR Sensor, Light Sensor

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Galaxy Watch
1 x Additional Strap (Small size)
1 x Wireless Charging Dock
1 x Travel Adaptor
1 x Quick Start Guide

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu