Game Box Power M3

1,990 L

 

Konsolë e vogël dhe shumë praktike e cila do ju rikthej dhe njëherë në kohën kur blet komsolën tuaj të parë të lojrave. Ka të instaluara rreth 900 lojra të ndryshme klasike. Mund ta lidhni lehtësisht me televizorin dhe të argëtoheni me familjen. Kapaciteti i lartë i baterisë ju siguron deri në 10 orë përdorimi.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model number

M3

Color

Mint, Red

Battery

1020mAh

Screen size

3.0

Screen type

LCD

TV Output

3 meters AV Cable

Language

English/Chinese

Weight

125g

Dimensions

102 x 169 x 32 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Game Box Power M3

1 x Charging Cable

1 x AV Cable

1 x Manual