Game Emulator D-007

9,990 L

 

Emulator D-007 me dizajn inovativ, me ndriçim rreth joysticks për një performancë me argëtuese. Ka ekran të madh 3.5” me rezolucion 640 x 480 pixels i cili rrit gjithëpërfshirjen në lojë, processor BK3326 ARM Quad-Core dhe 1GB DDR3L Ram. Porta 3.5mm mundëson përdorimin e kufjeve për të përjetuar lojën maksimalisht, bateria 3500 mAh lejon emulatorin të zgjase 8 orë përdorim dhe karikimi i shpejtë mundëson 4 orë më shumë argëtim me 1 orë karikim.

Color
SKU: N/A Modeli: D-007 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Model

D-007

Color

Beige, Green, Silver

General
Material

ABS

Hardware
CPU

BK3326 ARM

CPU Cores

4 cores

Frequency

1.5GHz

RAM

1GB

Ram Type

DDR3L

Display
Display Size

3.5''

Display Type

IPS

Resolution

640 x 480 px

Battery and Charging
Battery

Built-in 3500mAh

Battery Type

Polymer Lithium-ion Battery

Battery Life

8 hours

Charging

USB Type-C 5V/1A

Audio
Speaker

Built-in 2W Chamber Speaker

Operating System
OS

Linux

Features
Details

• 3D Joystick
• Lightweight
• Durable
• Fast Charging
• Joysticks with glowing ring design
• Supports TF storage card expansion
• Supports two-player games
• 3.5mm Audio Port

Dimensions and Weight
Dimensions

180 x 120 x 50 mm

Weight

388g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Game Emulator D-007

1 x Charging Cable

1 x User Manual

Garancia e produktit

6 muaj