Gaming Chair e-Sport DS-042

15,900 L

Karrige gaming e-Sport. Shume e rehatshme dhe ergonomike. Me 5 rrota shume te forta. Pjesa e mbeshtetjes pershtatet sipas deshires po ashtu edhe mbeshteteset e krahut. Rrotullim 360 grade.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
20 kg
Brand
Color

Black/Red, Grey, Blue

General
Max. weight

120 kg

Ergonomic design

yes

Weight

25 kg

Height

80 cm

Trim Material

Solid plastic base A combination of ABS plastic and PU leather.

Mechanism Type

Height and tilt adjustment.

Arm Rests

Yes

Features

Pillows for the head and lumbar spine, can be removed and adjusted to your liking

Frame

metal

Wheels
Number of wheels

5

Control
Suitable surface

carpet/laminate/parket/resin floors/floor tiles

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu