Gaming Keyboard And Mouse Combo

2,000 L

Tastierë dhe maus me ndriçim shumëngjyrësh, përbërë nga material i papërshkueshëm nga uji, jashtëzakonisht i qëndrueshem dhe rezistent. Kan pamje të vecantë dhe jan të rehatshëm në perdorim. Mund të lidhen me cdo kompjuter pa qënë e nevojshme të instaloni ndonjë program të vecantë.

Ka stok

SKU: CNG1500 Modeli: KM-900 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gradient

Connectivity

USB

Keyboard Specification
Keyboard type

Gaming Keyboard, Mechanical Keyboard

Keyboard Features

Mechanical, Gaming

Keyboard Backlit

Multicolor Backlit

Number of keyboard keys

104

Mouse Specification
Mouse type

Gaming Mouse

Mouse DPI

2400 dpi

Mouse size

121mm-130mm

Number of mouse keys

6

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

• 1 x keyboard

• 1x mouse