Gaming Mouse and Pad GXT 781

2,000 L

Me tapetin dhe mausin GTX 781 Rixa, merrni dy aksesore te rendesishem per te apasionuarit pas lojrave, ne nje. Maus preciz me 6 butona dhe tapetin jo rreshkites.

Ka stok

SKU: SBCG1021 Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Height

40 mm

Width

75 mm

Depth

125 mm

Weight

124 g

Compatible Device Types

laptop, pc

Compatible Consoles

no

Compatible Software Platforms

Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim