Gaming Mouse GXT 103 GAV

1,700 L

Maus per te apasionuarit pas lojrave. Shpejtesi ne doren tuaj. Mund te zgjidhni mes 1000 – 2000 DPI ne nje rreze veprimi deri ne 10 m distance. Dizajn i rehatshem dhe logo me ndricim te ndryshueshem.

Ka stok

SKU: SBCG0213 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
GENERAL
Height

124 mm

Width

76 mm

Weight

88 g

Lights

yes

CONTROL
Grip type

palm

Controls

backward, dpi loop, forward, right, left, mid

Number of buttons

6

DPI button

yes

Suitable surface

non-reflective flat surface

Left-right handed use

right-handed

Scroll wheel

yes

SENSOR
DPI

yes

Sensor technology

optical

POWER & CONNECTIVITY
Number of batteries

2

Battery type

AAA

Connection type

wireless

Wireless range

10 m

USB version

2.0

FEATURES
Details

USB receiver storable
DPI adjustable
Game Lighting. 3 different DPI settings.
Power saving
Lights
LED colours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming Mouse GXT 103 GAV