Gaming Mouse GXT 108

1,790 L

 

Me mausin per te apasionuarit e lojrave GTX 108 Rava me ndricim te ndryshueshem, mund te perballoni cdo situate dhe te luani ne menyre perfekte. Precision te larte me shpejtesi deri ne 2000 DPI. ‘’ Arma ‘’ e perkryer per ne beteje.

Ka stok

SKU: SBCG0313 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
GENERAL
Height

122 mm

Width

88 mm

Weight

111 g

Lights

yes

CONTROL
Grip type

palm

Controls

left, right, mid, forward, backward, dpi

Number of buttons

6

DPI button

yes

Suitable surface

non-reflective flat surface

Left-right handed use

right-handed

Scroll wheel

yes

SENSOR
DPI

600, 1200, 1600, 2000

Sensor technology

optical

POWER & CONNECTIVITY
Power source

USB

Connectivity

Wired

Cable length main cable

170 cm

USB version

2.0

FEATURES
Details

DPI adjustable
Designed for gaming

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming Mouse GXT 108