Gaming Mouse HP 400

4,900 L

Qendroni ne gadishmeri me celsat mekanik Omron te cilet jan te optimizuar per tu pergjigjur shpejte dhe jetegjatesi deri ne 10 milion klikime. Me modalitetin Sniper, me DPI deri ne 400 per te rritur precizionin.

Ka stok

Shitur: 748 copë
SKU: SBCC5000 Modeli: 400 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Type

Full-size

Input

Optical

Number of buttons

6

Left or right-handed

Right-handed

Dots per inch

1600-5000 dpi

Adjustable DPI

Yes

Mouse controls

Buttons, Scroll wheel

Suitable for gaming

Yes

Programmable buttons

6

Colors Lighting

8

Mouse surface

Matte surface

Cable Length

1.5m

Height

41mm

Weight

0.12kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim