Gaming Mousepad

300 L

Tapet mausi per per nje kontroll me te mire dhe levizje te shpejta gjate kohes qe luani ose punoni. Ka siprfaqe te vecante e cila e lejon mausin te regjistroj edhe levizjet me te vogla. Nuk rreshket dhe eshte i pershtatshem per lojra.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black, Blue, Green, Red

Dimensions

32 x 24 cm

Textured Fabric

Very textured fabric for maximum mouse control

Features

Easy To Wash
Soft Gel Technology
Smooth Surface
Rubber Back For Surface Grip
Square Shape

Rubber Base

Rubber base for secure adhesion on soft surfaces

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gaming Mousepad