Gaming Stereo Headset Q6

2,000 L

Kufje me fishe te pershtatshme per lojra. Te rehatshme dhe te perbera me material miqesor me lekuren. Sistem audio virtual 7.1. Bas te fuqishem dhe audio me cilesi te larte. Mikrofon te ikonrporuar per te komunikuar gjate lojrave te ndryshme ose gjate kryerjes se nje telefonate. Butona te dedikuar per volumin, ndezjen dhe fikjen. Lidhje me ane te USB A.

Shitur , Vijne perseri

SKU: CNG1069 Modeli: Q6 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Unit

Headphone diameter 40mm (1.57inch)
Microphone diameter 6x5mm

Impedance

Headphone 32ohm+/-15%
Microphone 2.2K ohm

Sensitivity

Headphone 108dB+/-2dB
Microphone -42+/-2dB

Max input power

100mW

PLUG

USB

Microphone Type

Condenser

Cord Length

2.0m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim