Ofertë!
OFERTË ONLINE

Garmin Fenix 6S Smart Watch

54,990 L

Kurseni: 10,000 L

Ora inteligjente  Fenix 6S nga Garmin është krijuar për të monitoruar shëndetin tuaj, për të gjurmuar stërvitjet dhe ushtrimet tuaja dhe për të përmirësuar jetën tuaj të përditshme.

Ka stok

SKU: DUN1215-S Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Silver

Display
Display Size

1.2"

Display Type

MIP LCD

Screen Resolution

240 x 240

Pixel Density

283 ppi

Watch Crystal Material

Corning Gorilla Glass 3

Connectivity
Wireless Connectivity

Bluetooth
ANT+

Global Positioning

GPS, GLONASS, Galileo

Performance
Operating System

Proprietary OS

Sensors

Accelerometer, Barometer (Altimeter), Compass, Gyroscope, Optical Heart Rate

OS Compatibility

Android,iOS

Battery
Battery Type

Lithium-Ion

Estimated Battery Life

9 Days (Smartwatch Mode)
50 Hours (GPS On)

Physical
Material

Stainless Steel

Watch Case Size

42 mm

Water Resistance Depth

10 ATM

Splash Proof

Yes

Band
Band Material

Silicone

Band Circumference

108 to 182 mm

Dimension & Weight
Dimensions

42 x 42 x 13.8 mm

Weight

58 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Garmin Fenix 6S Smart Watch

1 x Charger

1 x User Manual