Garmin Fenix 7S – Sapphire Solar Edition

99,990 L

 

Përballuni çdo sfide atletike ose të jashtme me orën e fortë fēnix 7S Sapphire Solar GPS multisport. Është stiluar për kyçet e dorës me përmasa më të vogla dhe lentet e saj diellore të karikimit Power Sapphire™ rezistente ndaj gërvishtjeve përdorin energjinë e diellit për të zgjatur jetën e baterisë – duke fuqizuar veçoritë e avancuara të stërvitjes, aplikacionet sportive, sensorët e monitorimit të shëndetit dhe mirëqenies.

Ka stok

SKU: DUN1441-B Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gray

LENS MATERIAL

Power Sapphire™

BEZEL MATERIAL

titanium

CASE MATERIAL

fiber-reinforced polymer with titanium rear cover

QUICKFIT™ WATCH BAND COMPATIBLE

included (20 mm)

STRAP MATERIAL

silicone

PHYSICAL SIZE

42 x 42 x 14.1 mm

Fits wrists with the following circumference:
Silicone band: 108-182 mm
Suede band: 108-175 mm
Fabric band: 108-189 mm
Metal band: 108-180 mm

TOUCHSCREEN

Yes

COLOR DISPLAY

Yes

DISPLAY SIZE

1.2” (30.4 mm) diameter

DISPLAY RESOLUTION

240 x 240 pixels

DISPLAY TYPE

sunlight-visible, transflective memory-in-pixel (MIP)

WEIGHT

58 g (case only: 42 g)

WATER RATING

10 ATM

BATTERY LIFE

Smartwatch: Up to 11 days/14 days with solar*
Battery Saver Watch Mode: Up to 38 days/87 days with solar*
GPS Only: Up to 37 hours/46 hours with solar**
All Satellite Systems: Up to 26 hours/30 hours with solar*
All Satellite Systems + Multi-band: Up to 15 hours/16 hours with solar**
All Satellite Systems + Music: Up to 7 hours
Max Battery GPS: Up to 90 hours/162 hours with solar**
Expedition GPS: Up to 26 days/43 days with solar*

*Solar charging, assuming all-day wear with 3 hours per day outside in 50,000 lux conditions
**Solar charging, assuming use in 50,000 lux conditions

MEMORY/HISTORY

32 GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Garmin Fēnix 7S Sapphire Solar

1 x Charging/data cable

1 x User Manual