Gembird 2000VA Pure Sine Wave, LCD Display

29,990 L

 

Mbrojtje e garantuar. Ky mbrojtës rryme siguron pajisjet tuaja nga problemet në rrjet dhe shkëputja e papritur e rrymës elektrike. Ju ofron rrymë nga 8 deri në 12 minuta pas shkëputjes së energjisë elektrike.

Ka stok

SKU: ALB97 Modeli: EG-UPS-PS2000-01 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
19 kg
Brand
Color

Black

TYPE

Line interactive

WAVEFORM

Sine, 5% distortion at linear load, PF > 0.8 (on battery)

INPUT

AC 220V±25%, 50Hz/60Hz ±10%

OUTPUT

AC 220V±12%, 50Hz/60Hz ±1% (AC 220V±5% at inverter mode)

BACKUP TIME

10…30 mins (depends on the load)

BATTERY

151 x 65 x 94 mm, sealed lead-acid 12V/9Ah, F2 terminals x 3 pcs

CHARGE TIME

Up to 12 hours

OPERATING CONDITIONS

0°C~40°C, at humidity 10~90%RH non condensing

POWER

2000VA

CHARGING CURRENT

up to 1.2 A

NOISE

< 50 dB at 1 m distance

DIMENSIONS

412 x 215 x 144 mm

PRODUCT WEIGHT

18.5 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird 2000VA Pure Sine Wave, LCD Display

1 x Manual