Gembird CAT5E FTP 2-port surface mount box

490 L

 

Kutia jonë 2-port Cat5e Surface Mount ju mundëson të lidhni internetin në shtëpinë tuaj pa qënë nevoja të hapni vende të reja prizash nëpër mure. Është shumë e lehtë për tu instaluar dhe shumë rezistente.

Ka stok

SKU: KBVID0119 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Category

2x RJ-45 8P8C/FTP CAT5E/KRONE

Shielding

yes, FTP

Dimensions

60 x 60 x 30 mm

Net weight

46 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x CAT5E FTP 2-port surface mount box