Gembird Chocolate Keyboard

2,890 L2,990 L

 

Precizioni në gishtat tuaj! Tastierë slimline me taste “çokollate”. Kjo tastierë do ju fali një eksperiencë pa zhurma dhe të rehatshme të të shkruarit. Vjen me dizajn shumë të veçantë që do ju bëj ta dashuroni.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black/White, Black

Connectivity

Wired

Keys

109 pcs

Interface

USB

Dimensions

435 x 120 x 28 mm

Weight

430 g

Cable Size

1.4 m

System requirements

• Windows7/8/10
• USB port

Features

• Slimline keyboard with "chocolate" type keys

• Smooth keystroke for more comfortable typing

• 5 practical multimedia hotkeys for audio functions

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Chocolate Keyboard

1 x Manual