Gembird Compact Multimedia Keyboard

690 L

 

Precizioni në gishtat tuaj! Tastierë praktike multimedia. Kjo tastierë do ju fali një eksperiencë pa zhurma dhe të rehatshme të të shkruarit. Vjen me dizajn shumë të veçantë dhe është e përshtatshme me Windows 10.

Ka stok

SKU: ALB115 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Wired

Keys

111 pcs

Interface

USB

Dimensions

410 x 133 x 23 mm

Cable Size

1.3 m

Weight

420 g

System requirements

Windows 7/8/10
USB port

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Compact multimedia keyboard