Gembird Duplex Multimode Fibre Optic Cable

490 L

 

Fibër optike. Perfekte për transferimin super të shpejtë të të dhënave pa humbje përgjatë rrugës. Cilësi e garantuar dhe e çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: KBVID0073 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

1m

Color

Orange

Type

Duplex Multimode

Fibre

50/125 ?m (OM2)

Connectors

SC to SC

Net weight

26 g

Insertion loss

<0.3 dB

Return loss

>30 dB

Insert–pull test (1000 times)

<0.3 dB

Interchange

<0.2 dB

Operation temperature

-40 ~ +80

Inserted core cove

UPC

Features

Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2)

Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss

Integrated SC/SC-connectors for an easy and reliable connection

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Duplex multimode fibre optic cable, 1 m, bulk packing