Gembird DVI Video Cable

1,290 L

 

Kabllo video DVI me lidhje të dyfishtë. Kjo kabllo suporton rezolucione deri në 2560×1600 dhe ka shpejtësi transmetimi deri në 9,9 Gbits / sek.

Ka stok

SKU: KBVID0109 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Cable Size

1.8m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x DVI video cable dual link 6ft cable, black