Gembird HDMI Extension Adapter

290 L

 

Lidhni 2 kabllo ttë ndryshme HDMI me këtë adaptor nga Gembird për një cilësi sa më të mirë transmetimi. Ka përmasa shumë të vogla dhe peshon vetëm 12g. Kontaktet janë të veshura në ar dhe është i çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: ALB186 Modeli: A-HDMI-FF Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

HDMI connector type

A female (2X)

Dimensions

29 x 24 x 12 mm

Net weight

12 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird HDMI Extension Adapter