Gembird HDMI to VGA and Audio Adapter Cable

990 L

 

Kabllo përshtatëse nga HDMI në VGA.  Lidhni paisjet HDMI me nje monitor VGA dhe jo vetëm kaq. Kjo kabllo ju mundëson gjithashtu daljen e audios përmes portave 3.5 mm.

Ka stok

SKU: ALB222 Modeli: A-HDMI-VGA-03 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Output

1 x VGA DB15 female without nuts, VESA up to WUXGA, 1920 x 1080 at 60 Hz + 3.5 mm stereo jack

Input

1 x HDMI 19 pin male, v.1.4

Cable

15 cm

Chipset

CH7101

Dimensions

45 x 15 mm x 200 mm

Net weight

36 g

Features

Up to 1920×[email protected] high bandwidth support
Output video resolution remains the same as input video resolution

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird HDMI to VGA and Audio Adapter Cable, Single Port