Gembird HDMI to VGA and Audio Adapter

1,190 L

 

Adaptori HDMI në VGA nga Gembird. Ekspert në High Definition. Ky adaptor ju mundëson të lidhni paisjet tuaja HDMI në monitoret VGA. Është i lehtë kompakt dhe i lëvizshëm.

Ka stok

SKU: KBVID0069 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Output

1 x VGA DB15 female without nuts, VESA up to WUXGA, 1920 x 1080 at 60 Hz + 3.5 mm stereo jack

Input

1 x HDMI 19 pin male, v.1.4

Resolutions

up to 1920p (without extentions)

Chipset

CH7101

Dimensions

49 x 23 x 15 mm

Net weight

11 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HDMI to VGA and audio adapter, single port, black, blister