Gembird HDMI to VGA Converter

1,790 L

 

Konvertues i HDMI-së në VGA. Është i lehtë kompakt dhe mund ta marrësh me vete kudo. Lidhni paisjet HDMI me nje monitor VGA.

Ka stok

SKU: KBVID0074 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Output

1 x VGA, 1 x 3.5 mm stereo audio connector

Input

1 x HDMI

Resolution

up to 1080p (without extentions)

Power supply

5 V DC up to 1 A (optional)

Dimensions

66 mm x 55 mm x 20 mm

Net weight

40 g

Features

• Compact HDMI to VGA converter

• Converts digital HDMI input into analog VGA and 3.5 mm audio output

• Up to 1920×[email protected] high bandwidth support, HDMI v.1.3 compliant

• Output video resolution remains the same as input video resolution

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HDMI to VGA converter