Gembird Mini DisplayPort adapter

790 L

 

Konvertoni lehtësisht mini Displayport (mashkull) në DisplayPort (femër). Është vetëm 10 centimetër dhe mund ta merrni kudo me vete.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White

Cable Size

10 cm

Interface

DisplayPort v.1

Video resolution

up to 1920 x 1200 x 60 Hz

Length

10 cm (16 cm including connectors)

Features

• Mini DisplayPort (male) to DisplayPort (female) adapter

• Enables to connect a DisplayPort display to a Mini DisplayPort video source

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mini DisplayPort adapter, white