Gembird Passive DVI to Dual VGA

1,190 L

 

Lidhje perfekte. Ky splitter ju lejon të dërgoni një sinjal të vetëm DVI në 2 monitor VGA, projektor ose televizor të ndryshëm. Është i përsosur për klasa dhe konferenca.

Ka stok

SKU: KBVID0097 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Cable Size

0.3 m

Output

2 x VGA female sockets

Input

1 x DVI-I male plug

Resolutions

up to 1080p

Dimensions (box)

45 x 15 mm x 50 mm

Net weight

0.13 kg

System requirements

Only one VGA device may be active

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Passive DVI-I male to dual DVI female splitter cable, 0.3 m, black