Gembird Power Cable C13 to C14

490 L890 L

 

Kabllo me hyrje C13 dhe dalje C14. Vjen në ngjyrë të zezë dhe është 5 metër i gjatë. I çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

1.8m, 5 m, 3m

Color

Black

Connectors

C13 to C14

Wires

profile area 1 sq.mm, 16 A rating

Features

• Power (extension) cord with C13 input and C14 output

• VDE approved

• Molded plugs with integrated strain relief

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power cord (C13 to C14), VDE approved, 5 m/3 m