Gembird Power Cable C5

490 L

 

Kabllo C5 e certifikuar sipas standardeve Europiane. Përbëhet nga një prizë modeli Europian dhe dalje C5. Transportohet lehtësisht.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

1.8m

Color

White

Input plug

Schuko type (CEE 7/7)

Output plug

C5

Wires

profile area 0.75 sq.mm, 10 A rated

Features

• VDE approved power cord
• German Schuko input and C5 output
• Molded plugs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power cord (C5), VDE approved, 1.8 m