Gembird Power Cable (C7), VDE Approved

190 L

 

Kabllo e çertifikuar sipas standardeve Europiane. Përbëhet nga një prizë e modelit Europian dhe dalje C7.

Ka stok

SKU: KBELE0019 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

1.8m

Color

Black

Input

Euro 2 pin plug

Output

C7 plug

Wires

profile area 0.75 sq.mm, 10 A rated

Features

• VDE approved power cord

• Euro plug input and C7 output

• Molded plugs with integrated strain relief

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power cable (C7), VDE approved