Gembird Power Cable

200 L

 

Kabllo rryme me gjatësi 1.8 metër nga Gembird. Përbëhet nga material shumë cilësor dhe është i çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: KBELE0018 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 61%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Power Adapter with Surge Protection

390 L
Kurseni: 600 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Cable Size

1.8m

Wires

profile area 0.5 sq.mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power cable