Gembird Power Splitter Cable C13

890 L

 

Kabllo ndarëse C13 e certifikuar nga VDE. Përbëhet nga një prizë modeli Europian dhe dy dalje C13. Transportohet lehtësisht.

Ka stok

SKU: KBVID0121 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Cable Size

2m

Input plug

Schuko type (CEE 7/7)

Output plugs

C13

Wires

profile area 1 sq.mm, 10 A rated

Features

• VDE approved Y-shaped power splitter cord

• German Schuko input and double C13 output

• Molded plugs with integrated strain relief

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power splitter cord (C13), VDE approved, 2 m