Gembird Right Angle 3.5 mm Stereo Audio Cable

390 L

 

Shijoni muzikën! Kjo kabllo është perfekte për shumicën e pajisjeve audio. Përbërë nga material cilësor dhe çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: KBVID0137 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

1m

Color

Black

Net weight

10 g

Features

Stereo audio cable with gold plated connectors

Connector 1: 3.5 mm stereo (m)

Connector 2: 3.5 mm stereo (m), right angled

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Right angle 3.5 mm stereo audio cable, blister