Gembird SCART Plug to S-Video+Audio

490 L

 

Kjo kabllo ju lejon të lidhni kompjuterin tuaj me një TV të jashtëm. Përbëhet nga material cilësor dhe është e çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: KBVID0147 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Cable Size

5m

Features

SCART plug to S-Video+audio cable

Allows to connect computer with external TV

5 meter length

Bulk packing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SCART plug to S-Video+audio