Gembird SCART to S-Video Adapter Cable

290 L

 

Përshtatës SCART në S-video dhe audio. Lidhni kompjuterin me televiyorin tuaj në vetëm pak sekonda. Vjen në ngjyrë të zezë dhe është 1.8 metër i gjatë.

Ka stok

SKU: KBVID0148 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

1.8m

Color

Black

Features

• SCART plug to S-Video+audio cable
• Allows to connect computer with external TV
• Bulk packing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird SCART to S-Video Adapter Cable