Gembird USB 3.1 AM to Type-C Female Adapter

790 L

 

Adaptor USB 3.1 AM në Type-C femër. Ky adaptor ju lejon të lidhni pajisjet tuaja periferike USB tipi C me një kompjuter me porta të zakonshme USB tipi A. Është kompakt dhe nuk zë aspak vend.

Ka stok

SKU: ALB105 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Interface

USB 3.1, forward compatible with USB 3.0/2.0

Connectors

USB A (male), Type-C (female)

Weight

4 g

Cable Size

10 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB 3.1 AM to Type-C female adapter cable