Gembird USB OTG AF to Micro BM Cable

190 L

 

Kjo kabllo përshtatëse USB ofron një mënyrë të shpejtë dhe të lehtë për të lidhur mausin, tastierën, USB-në, etj. në mikro portën e çdo telefoni, tableti ose çdo pajisje tjetër me suport OTG. Kablloja shndërron portën USB mikro-B të telefonit ose tabletit tuaj në një port standard USB A femër, duke ju lejuar kështu të lidhni HDD portative, memorje, mause, tastiera dhe pajisje të tjera periferike.

Ka stok

SKU: KBVID0102 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Cable Size

0.15 m

Connectors

USB 2.0-A female and USB micro-B male

USB micro-B male

9 mm metal part, longer than regular

Interface

USB 2.0

Cable length

15 cm

Long MicroUSB connector

9 mm length

System requirements

Mobile device with USB micro-B port which supports OTG function

Features

• OTG USB adapter cable, male USB micro-B to female USB A
• Allows connecting standard USB peripherals to smart phones and tablets
• Works with all phones and tablets that support OTG

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB OTG AF to Micro BM Cable