Gembird Wireless Optical Mouse

990 L

 

Maus optik pa kabllo nga Gembird. I rehatshëm dhe preciz. Mausi ka 4 butona përfshirë edhe butonin CPI që shërben për ndërrimin e shpejtë të rezolucionit.

Ka stok

SKU: ALB155-W Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Connectivity

Wireless

Wireless technology

2.4 GHz, GFSK RF modulation, 80 channels, 32 bit device ID

Operating distance

up to 10 m

Power class

RF power 3 dBm (max. EIRP)

Internal antenna type

antenna gain in dBi (typical): 2 dBi ±1 dBi

Optical resolution

800, 1200, 1600 DPI selectable by the button

Power supply

AA battery x 1 pcs (not included)

Power consumption

1.5 V DC, up to 15 mA

Dimensions

115*65*30mm

Net weight

61.5 g (without batteries)

Operating conditions

-5…45 Celsius degrees, 10-80 % humidity

System requirements

Windows 7/8/10
Free USB port for the receiver

Features

• COMFORT AND PRECISION
• Intelligent power saving technology – Long battery life
• No mouse pad required

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless optical mouse