Genius Optical Wireless Mouse, NX-7000

1,290 L1,390 L

 

Maus optik me frekjuence 2.4 GHz. Është shumë i thjeshtë në përdorim me vetëm një bateri AA. Mausi ka sensor me dritë blu, me të cilën mund të punoj pothuajse në çdo sipërfaqe dhe është i përshtatshëm për të punuar me të dyja duart.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Genius NX-7015 Wireless Mouse

1,300 L1,390 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Connectivity

Wireless

Color

Black, White

RF Frequency

2.4 GHz

Sensor engine

BlueEye

Resolution (DPI)

1200

Number of buttons

3 (left, right, middle button with scroll)

Battery type

AA

Weight(g)

Approx. 56 g (includes receiver)

Dimensions (W x H x D) mm

58 x 100 x 39 mm (2.28 x 3.94 x 1.54 inches)

Compatible OS

Windows® 7, 8, 8.1, 10
Mac OS X 10.8 or later

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse
1 x USB Pico receiver
1 x AA alkaline battery for mouse
1 x Multi-language quick guide