Genius SP-Q180 Speaker

2,000 L

 

Blini mirë edhe lirë! Bokse muzike me portë mini USB. Nxjerrin zë të pastër dhe pa vonesa. Janë aq të vegjël sa mund t’i merrni edhe me vete.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Blue, Gray

Power

2 x 3 W RMS

Configuration

2.0

Frequency range

150 Hz – 20 kHz

Impedance

4 Ohm

Connection

3.5 mm jack, USB (power)

Volume control

yes

Dimensions

112 x 72 x 64 mm

Weight

340 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SP-Q180 speaker
1 x Multi-language quick guide